Uncategorized

Jaki prezent podarować na parapetówkę?

Wprowadzenie się do nowego domu lub mieszkania to niezwykle emocjonujące przeżycie. Osoby, którym udało się kupić i urządzić swoje wymarzone „cztery ściany”, pragną podzielić się swoją radością z najbliższymi, organizując parapetówkę i zapraszając na nią przyjaciół oraz rodzinę. Na takim wydarzeniu nie wypada pojawić się z pustymi rękami – należy zaopatrzyć się w podarunek, który pozostanie dla przyjaciół miłą pamiątką po wspólnym celebrowaniu rozpoczęcia nowego etapu w życiu. Na jakie propozycje upominków warto zwrócić uwagę?

Coś dla domu, czyli praktyczny podarunek na wchodziny

Zaproszenie na parapetówkę do znajomych to nie tylko doskonała okazja do wspólnego świętowania i zobaczenia, jak urządzili się nasi bliscy, ale także możliwość sprawiania im radości. Na przyjęciu w domu gospodarzy powinniśmy pojawić się z upominkiem, który podkreśli wyjątkowość rozpoczęcia nowego etapu w życiu. Na wchodziny możemy wybrać właściwie dowolny prezent. Warto jednak dopasować go do charakteru okazji oraz postawić na praktyczny, użyteczny upominek, z którego gospodarze będą z przyjemnością korzystali.

Największym zainteresowaniem cieszą się rozmaite dekoracje wnętrz. Po takie akcesoria warto jednak sięgać wyłącznie, jeśli znamy gust i poczucie estetyki gospodarzy oraz wiemy, w jakim stylu urządzone zostało ich nowe lokum. Tylko w ten sposób podarujemy przedmiot, który będzie mógł stać się integralną częścią wnętrza naszych obdarowanych i nie zostanie zapomniany na strychu lub dnie szuflady.

Doskonałym, sprawdzonym w większości przypadków prezentem na parapetówkę są żywe rośliny. Warto postawić na łatwe w pielęgnacji kwiaty domowe, które będą bezpieczne dla zwierząt, zwłaszcza jeśli nasi bliscy mają kota lub psa. Świetnym pomysłem na prezent mogą być także świece zapachowe, dostępne w różnych kolorach, kształtach i zapachach. Osoby religijne z pewnością docenią otrzymanie świecy o zapachu nawiązującym do klimatów biblijnych – to oryginalny, osobisty prezent, który podkreśli wyjątkowość okoliczności, w trakcie której został wręczony.

Coś dla duszy, czyli obrazki religijne dla osób wierzących

Jeśli jesteśmy już przy prezentach o charakterze religijnym, podarunkiem wprost stworzonym na wchodziny jest obrazek błogosławieństwo domu. To dostępny w różnych rozmiarach, kolorach i stylach wykonania element dekoracyjny przeznaczony do powieszenia na ścianie, na którym wypisana jest krótka modlitwa o pobłogosławienie domostwa. Otrzymanie takiego prezentu z pewnością doceni każda wierząca osoba, która żyje w zgodzie z zasadami wiary chrześcijańskiej. Błogosławieństwo domu to także wspaniała pamiątka i bardzo praktyczny prezent na parapetówkę, który z pewnością zagości w widocznym miejscu nowego domu lub mieszkania.

Osoby wierzące z pewnością docenią także otrzymanie prezentu w postaci obrazków z podobiznami świętych. Taki podarunek przyda się tym bardziej, że dekorację ścian nowego domu lub mieszkania zazwyczaj zostawia się na ostatni etap, a ich zagospodarowanie nierzadko stwarza problemy. Obdarowując bliskich dekoracyjnym obrazkiem z podobizną świętego możemy być więc pewni, że prezent ten zapełni jedną z pustych ścian w nowym domu oraz każdego dnia będzie przypominał domownikom o nas i o bliskich ich sercu wartościach. 

 

Artykuł sponsorowany

 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *